FacebookMail

Łódź

CENTRUM MEDYCZNE VIS SALUTIS w Łodzi

Pragniemy Państwa poinformować, że gabinet w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 90 oferuje pomoc w sytuacjach:

- kryzysu emocjonalnego i życiowego,
- konfliktów małżeńskich, par i problemów rodzinnych,
- zaburzeń depresyjno-lękowych oraz nerwicowych,
- uzależnień substancjalnych i niesubstancjalnych,
- innych zaburzeń zdrowia psychicznego i osobowości.

 

W naszym Zespole pracują:

 

 Katarzyna Pasierbiak   mgr Katarzyna Pasierbiak - psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień oraz psychoterapeutą krótkoterminowym w podejściu BSFT w trakcie procesu certyfikacji. Od wielu lat jest nauczycielem akademickim na wyższych uczelniach, w ostatnich latach w Fundacji Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis, gdzie przygotowuje do zawodu przyszłych psychoterapeutów uzależnień. Od 15 lat pracuje w zawodzie. Realizuje swoją pasję jaka jest pomoc ludziom. Prywatnie niepoprawna marzycielka, optymistka, fantastka, idealistka, utopistka i sentymentalistka wierząca w drugiego człowieka.
    mgr Waldemar Żmudziński - psychoterapeuta uzależnień w procesie certyfikacji. Absolwent Studium Psychoterapii Uzależnień VIS SALUTIS(akredytacja PARPA) w Łodzi. Z wykształcenia instruktor i reżyser teatralny. Autor projektu Terapeutyczna Strefa Teatru. Doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Terapii Uzależnień Szpitala im. J. Babińskiego w Łodzi oraz w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień w Gdańsku. Posiada uprawnienia do prowadzenia Programu Ograniczania Picia zgodnie z zaleceniami PARPA.
  mgr Patrycja Król - pedagog, doradca zawodowy, socjoterapeuta. Specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji – absolwentka Studium Psychoterapii Uzależnień Vis Salutis (akredytacja PARPA) z Łodzi. Od 10 lat pracuje, jako pedagog z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. W Fundacji Vis Salutis jest koordynatorem działań z obszaru profilaktyki oraz koordynatorem projektu „Nie zarzucaj sieci na życie – program zajęć dla dzieci i młodzieży”. Doświadczenie zdobywała m.in. na Oddziale Leczenia Uzależnień Centrum Psychiatrycznego w Warcie. Prowadzi terapię indywidualną osób uzależnionych oraz współuzależnionych.

 

Wizyty umawiamy telefonicznie pod numerem: 888 990 980

W naszej pracy respektujemy standardy zawodowe wyznaczone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

CENY:

  1. Indywidualna konsultacja psychologiczna – 100 zł.
  2. Wizyta u psychoterapeuty (indywidualna) – 100 zł., par – 120 zł., rodzin 150 zł.
  3. Wizyta u terapeuty uzależnień – od 100 zł. do 150 zł.

 

UWAGA!

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.

 

Fundacja Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis

ul. Gdańska 90, lok. 1-3, 90-508 Łódź
KRS: 0000542091 | NIP: 7292707186 | Regon: 360728903
Konto bankowe: 47 2030 0045 1110 0000 0417 3460
telefon: 888 990 980 - czynny poniedziałek-piątek: 10.00-18.00, sobota: 10.00-14.00
e-mail: fundacja@vissalutis.pl