Poradnia Psychologiczna 

Być może czujesz się gorszy od innych, unikasz wyzwań, kontaktu z ludźmi, lub wręcz odwrotnie, jesteś perfekcjonistą masz wszystko pod kontrolą. Być może boisz się opuszczenia gdy ludzie dowiedzą się jaki naprawdę jesteś. Być może boisz się komukolwiek zaufać bo zbyt wiele razy już się zawiodłeś. Spróbuj z Nami. Nam można zaufać. Poradnia Psychologiczna przy Szkole Psychoterapii która jest atestowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne to zespół ludzi, którzy pomagają w różnych problemach życiowych, zawodowych i osobistych. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów z Łodzi o różnych specjalnościach oraz obszarach zainteresowań naukowych tak, aby zapewnić kompleksową pomoc psychologiczną naszym Pacjentom. Jest to zespół ciekawych osób, bogatych intelektualnie i duchowo. Jesteśmy grupą osób, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Łączy nas chęć pomocy innym i dzielenia się swoją wiedzą.

Oferta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Pamiętając o tym, jak ważnym sprzymierzeńcem w leczeniu jest psychika, zachęcamy do korzystania z konsultacji i pomocy psychologicznej:
• wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach związanych z chorobą i leczeniem,
• interwencję w kryzysach,
• poradnictwo i psychoedukację,
• pomoc w radzeniu sobie ze stresem,
• pracę terapeutyczną nad obranym wspólnie z pacjentem celem,
• pracę nad stratami zaistniałymi w życiu pacjenta i jego rodziny.

Nasi terapeuci

 


 

Poradnia Leczenia Uzależnień

Być może czujesz się gorszy od innych, unikasz wyzwań, kontaktu z ludźmi, lub wręcz odwrotnie, jesteś perfekcjonistą masz wszystko pod kontrolą. Być może boisz się opuszczenia gdy ludzie dowiedzą się jaki naprawdę jesteś. Być może boisz się komukolwiek zaufać bo zbyt wiele razy już się zawiodłeś. Spróbuj z Nami. Nam można zaufać. Oferta kierowana jest do pacjentów pełnoletnich.

Nasi terapeuci