Zapraszamy do udziału w szkoleniu

Poszukiwanie rozwiązań koncentrując się na zasobach.


Program

Praca z uzależnieniami w podejściu SFBT to przede wszystkim pomoc klientowi, aby w jak najkrótszym czasie wprowadził korzystne dla niego zmiany w swoim życiu. Podczas pracy z klientem koncentrujemy się na tym, jak będzie wyglądała korzystna dla klienta przyszłość, kiedy problem przestanie istnieć i terapia okaże się skuteczna oraz wykorzystanie wszystkich zasobów klienta, które pomagają mu w radzeniu sobie z problemem lub takich, z których korzystał już wcześniej i okazywały się dla niego dobre, pomocne i przynosiły poprawę. To klient jest ekspertem od rozwiązania swojego problemu, ze względu na to, że ma wiedzę co do tej pory działało w jego życiu, a co nie; co trzeba zmienić, bo jest nieskuteczne, jak również to klient wie, jak zmiany wpływają na najbliższe otoczenie. Przede wszystkim skupiamy się na poszukiwaniu rozwiązań i wykorzystaniu zdobytej wiedzy do rozwiązania problemu zgłaszanego przez klienta.


Prowadząca

dr n. zdr. Katarzyna Siedlecka-Pasierbiak – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta BSFT, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Od kilku lat jest związana z Fundacją Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis gdzie przygotowuje do zawodu przyszłych psychoterapeutów uzależnień. Realizuje swoją pasję jaką jest pomoc ludziom i psychoterapią pracując w SP ZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi, w Poddębickim Centrum Zdrowia oraz prowadząc prywatną praktykę.


Uczestnicy

Szkolenie adresowane jest do specjalistów psychoterapii uzależnień i instruktorów terapii uzależnień, psychologów, lekarzy, pracowników socjalnych i innych pracowników służb społecznych, kuratorów, pielęgniarek, członków gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, studentów psychologii, socjologii, pedagogiki, resocjalizacji, pracy socjalnej. Uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie/certyfikat potwierdzające podniesienie kwalifikacji zawodowych, wydane przez Fundację Vis Salutis. Zaświadczenie/certyfikat przesłany zostanie drogą mailową.


Termin

02.12.2023 – 03.12.2023
Łącznie 16 godzin dydaktycznych w godzinach: 09:00 – 16:15 (sobota) i 9:00 – 16:15 (niedziela) – z przerwą obiadową i przerwami na kawę.


Miejsce

Szkolenie odbędzie się w formie ONLINE w aplikacji ZOOM

Siedziba Fundacji Vis Salutis – Łódź, ul. Gdańska 90, lok. 1-3, p. I


Cena

  • 500 zł. – cena ze zniżką dla osób które dokonają zapisu do 30.09.2023 roku,
  • 550 zł. – pełna cena.

Zgłoszenia

Promocja!

Uzależnienie w podejściu SFBT edycja 2

500,00 

16 w magazynie

Liczba uczestników
Kategoria: Kursy

Liczy się kolejność zgłoszeń. Grupa będzie liczyć maksymalnie 20 osób.


Uwaga: W przypadku rezygnacji ze szkolenia po 30.08.2023 r. nie będą zwracane opłaty za szkolenie.


Kontakt w sprawie szkolenia


Sekretariat Fundacji
ul. Gdańska 90, lok. 1-3, 90-508 Łódź
telefon: 888-960-980, e-mail: sekretariat@vissalutis.pl
biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00