Zapraszamy do udziału w szkoleniu

Poszukiwanie rozwiązań koncentrując się na zasobach.


Program

Praca z uzależnieniami w podejściu SFBT to przede wszystkim pomoc klientowi, aby w jak najkrótszym czasie wprowadził korzystne dla niego zmiany w swoim życiu. Podczas pracy z klientem koncentrujemy się na tym, jak będzie wyglądała korzystna dla klienta przyszłość, kiedy problem przestanie istnieć i terapia okaże się skuteczna oraz wykorzystanie wszystkich zasobów klienta, które pomagają mu w radzeniu sobie z problemem lub takich, z których korzystał już wcześniej i okazywały się dla niego dobre, pomocne i przynosiły poprawę. To klient jest ekspertem od rozwiązania swojego problemu, ze względu na to, że ma wiedzę co do tej pory działało w jego życiu, a co nie; co trzeba zmienić, bo jest nieskuteczne, jak również to klient wie, jak zmiany wpływają na najbliższe otoczenie. Przede wszystkim skupiamy się na poszukiwaniu rozwiązań i wykorzystaniu zdobytej wiedzy do rozwiązania problemu zgłaszanego przez klienta.


Prowadząca

dr n. zdr. Katarzyna Siedlecka-Pasierbiak – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta BSFT, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Od kilku lat jest związana z Fundacją Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis gdzie przygotowuje do zawodu przyszłych psychoterapeutów uzależnień. Realizuje swoją pasję jaką jest pomoc ludziom i psychoterapią pracując w SP ZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi, w Poddębickim Centrum Zdrowia oraz prowadząc prywatną praktykę.


Uczestnicy

Szkolenie adresowane jest do specjalistów psychoterapii uzależnień i instruktorów terapii uzależnień, psychologów, lekarzy, pracowników socjalnych i innych pracowników służb społecznych, kuratorów, pielęgniarek, członków gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, studentów psychologii, socjologii, pedagogiki, resocjalizacji, pracy socjalnej. Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat potwierdzający podniesienie kwalifikacji zawodowych, wydany przez Fundację Vis Salutis.


Termin

02.12.2023 – 03.12.2023
Łącznie 16 godzin dydaktycznych w godzinach: 09:00 – 16:15 (sobota) i 9:00 – 16:15 (niedziela) – z przerwą obiadową i przerwami na kawę.


Miejsce

Szkolenie odbędzie się w formie ONLINE w aplikacji ZOOM

Siedziba Fundacji Vis Salutis – Łódź, ul. Gdańska 90, lok. 1-3, p. I


Cena

  • 500 zł. – cena ze zniżką dla osób które dokonają zapisu do 30.09.2023 roku,
  • 550 zł. – pełna cena.

Zgłoszenia

Uzależnienie w podejściu SFBT edycja 2

550,00 

12 w magazynie

Liczba uczestników
Kategoria: Kursy

Liczy się kolejność zgłoszeń. Grupa będzie liczyć maksymalnie 20 osób.


Uwaga: W przypadku rezygnacji ze szkolenia po 30.08.2023 r. nie będą zwracane opłaty za szkolenie.


Kontakt w sprawie szkolenia


Sekretariat Fundacji
ul. Gdańska 90, lok. 1-3, 90-508 Łódź
telefon: 888-960-980, e-mail: sekretariat@vissalutis.pl
biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00