Regulamin Poradni Psychologicznej i Poradni Uzależnień – zapisy online.


Regulamin

 1. Wypełnienie formularza rezerwacji rozpoczyna się od wyboru przez Klienta usługi oraz terapeuty z rozwijanej listy, a następnie wyboru pola ‘’Kontynuuj’’* celem przejścia do dalszych kroków.
  *Wybierając tę opcję Klient oświadcza, że akceptuje regulamin oraz politykę prywatności.
 2. Kolejny krok stanowi wybór terminu konsultacji (daty i godziny), spośród dostępnych terminów, oraz ponowny wybór pola ‘’Kontynuuj’’.
  Pamiętaj! W przypadku terapii par/małżeństw i terapii rodzin należy dokonać rezerwacji na 90 minut.
 3. W dalszej części formularza Klient poproszony zostanie, o wypełnienie danych osobowych, tzn. imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz danych karty płatniczej. Po sprawdzeniu przez Klienta poprawności zarówno wprowadzonych danych, jak i kwoty za umówioną wizytę, która wyświetli się na dole po prawej stronie formularza, Klient poprzez wybór pola ‘’Potwierdź’’ przechodzi do dokonania płatności.
 4. Opłacenie planowanej wizyty odbywa się przez Stripe Payments Europe, Ltd. Wszystkie transakcje są objęte bezpiecznym Certyfikatem SSL.
 5. Fundacja po otrzymaniu płatności przesyła Klientowi drogą mailową, na adres wskazany w formularzu, adres Skype do wybranego na początku procedury rezerwacji specjalisty, oraz skan paragonu potwierdzającego zapłatę za konsultację.
 6. Jeżeli Klient nie otrzyma wiadomości z podanymi powyżej danymi, prosimy o kontakt  mailowy na adres: fundacja@vissalutis.pl maksymalnie na 12 godzin przed umówioną wizytą. Na podany adres mailowy przesłana zostanie również informacja, o terminie wizyty.

W celu spotkania się z jednym z naszych specjalistów konieczne jest posiadanie zainstalowanego programu Skype.  Do nawiązanie kontaktu ze specjalistą  dochodzi ze strony Klienta za pomocą otrzymanego wcześniej loginu.

 •  Aby rozpocząć czat  zacznij pisać w polu tekstowym.
 • Aby rozpocząć rozmowę internetową naciśnij ikonkę słuchawki, która znajduje się w prawym górnym rogu.
 • Aby rozpocząć wideo rozmowę naciśnij ikonkę kamery, która znajduje się w prawym górnym rogu.