Dzień Dobry

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia zapraszamy na konsultacje w Poradni Psychologicznej Fundacji Vis Salutis.


Pomoc w poradni

Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów o różnych specjalnościach oraz obszarach zainteresowań naukowych. Łączy nas chęć pomocy innym i dzielenia się swoją wiedzą. Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną naszym Pacjentom. W naszej pracy respektujemy standardy zawodowe wyznaczone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.


Być może czujesz się gorszy od innych, unikasz wyzwań, kontaktu z ludźmi lub wręcz odwrotnie – jesteś perfekcjonistą masz wszystko pod kontrolą. Być może boisz się opuszczenia, gdy ludzie dowiedzą się, jaki naprawdę jesteś. Być może boisz się komukolwiek zaufać, bo wiele razy się zawiodłeś. Spróbuj z nami. Nam można zaufać. Poradnia Psychologiczna przy Szkole Psychoterapii, która jest atestowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, to zespół ludzi, którzy pomagają w różnych problemach życiowych, zawodowych i osobistych.


COVID-19

Obecnie, z powodu zagrożenia koronawirusem, osobiste kontakty nie są wskazane. Problemy jednak pozostają, a nawet mogą narastać. Osoby, które chciałyby skonsultować swoje problemy z psychoterapeutami z Poradni Psychologicznej, zapraszamy na sesje poprzez Skype. Dzień i godzinę spotkań na zasadach online prosimy rezerwować poniżej w kalendarzu.


Kogo leczymy

Pamiętając o tym, jak ważnym sprzymierzeńcem w leczeniu jest psychika, zachęcamy do korzystania z konsultacji i pomocy psychologicznej w następujących obszarach:

  • wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach związanych z chorobą i leczeniem;
  • interwencja w kryzysach;
  • poradnictwo i psychoedukacja;
  • pomoc w radzeniu sobie ze stresem;
  • praca terapeutyczna nad obranym wspólnie z pacjentem celem;
  • praca nad stratami zaistniałymi w życiu pacjenta i jego rodziny.

Nasi terapeuciCeny

Wizyta indywidualna ( 60 min ) u psychoterapeuty –150 zł.
Wizyta grupowa ( 90 min ) u psychoterapeuty –
180 zł.


Rezerwuję wizytę online i płacę

Klikając „Kontynuuj” oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Poradni oraz z Polityką Prywatności i akceptuję treść obu dokumentów. 


 


Kontakt


Sekretariat Fundacji
ul. Gdańska 90, lok. 1-3, 90-508 Łódź
telefon: 888-990-980, e-mail: fundacja@vissalutis.pl
biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00